Pełen profesjonalizm, bez zbędnych słów, szybko, sterylnie i bardzo profesjonalnie ulżyła mi w bólu wrastającego paznokcia. Tylko , albo aż o to chodzi. Poczułam ogromną ulgę, mam nadzieję, że mój problem już nie wróci, ale jeśli tak to na pewno wrócę do Meli, która jest rewelacyjna w tym co robi. Miło mieć do czynienia z tak zdolną i profesjonalną osobą. Meli dziękuję Ci bardzo!
Treatment by Meli•Nail Salon Extras
Emilia•9 months ago
Verified review
Hervorheben: Pediküre exzellent auch an Problemstellen
Treatment by Meli•Pedicure
Claudia•9 months ago
Verified review
Ich bin seit Jahren bei Irina, schon lange bevor sie im 22. Bezirk zu arbeiten begann, und komme jeden Monat extra aus dem 14. Bezirk zu ihr. Beste Behandlung, freundlich, professionell! Vielen lieben Dank Irina
Treatment by Jirina•Pedicure
Tahe•9 months ago
Verified review
Bei Ron bin ich immer sehr zufrieden. Ron ist sehr aufmerksam und bemüht und sorgt immer für eine Wohlfühlatmosphäre.